Корзина
66 отзывов
BIGTORG AUTO
+380682888823

Відлякувач кротів, мурашок, змій Leaven "LS-997MR" (1500 кв.м)

  Відлякувач кротів, мурашок, змій Leaven "LS-997MR" (1500 кв.м), фото 1
 Відлякувач кротів, мурашок, змій Leaven "LS-997MR" (1500 кв.м), фото 2  Відлякувач кротів, мурашок, змій Leaven "LS-997MR" (1500 кв.м), фото 3  Відлякувач кротів, мурашок, змій Leaven "LS-997MR" (1500 кв.м), фото 4
Нет в наличииКод: LS-997MR

900 грн.

Написать
 • +380 показать номер +380682888826 Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
 • +380682888823 Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
 • Контакти
  • Телефон:
   +380682888826, Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
   +380682888823, Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00
  • Контактное лицо:
   Менеджер
  • Адрес:
   Тернополь, Тернопольская область, Украина
  • Email:
   bigtorg@ukr.net
 • Условия возврата и обмена

Відлякувач кротів, мурашок, змій Leaven "LS-997MR" (1500 кв.м)

Відлякувач кротів, проти змій і вуличних мурах LS-997MR Leaven відрізняється міцним і легким вологозахищеним корпусом на батарейках, що забезпечує багатомісячну автономну роботу, шляхом генерації механічних вібрацій, завдяки чому відбувається ефективне відлякування кротів, інших підземних землерийних тварин, захист від змій на дачі, присадибній ділянці, в саду, городі, безпечний для людини і домашніх тварин.

Відлякувач кротів Leaven "LS-997MR" – захист від кротів

Антикрот за рахунок вбудованого вібраційного мікродвигуна виробляє коливання, що передаються через подовжений циліндричний корпус, занурений майже повністю в землю і далі поширюються в шарах грунту у вигляді вібрацій із заданою періодичністю на сотні квадратних метрів, по території, що захищається, що спонукає кротів покинути місця проживання, харчування та розмноження. 
Електронний відлякувач кротів LS-997MR Leaven лояльним до навколишнього середовища методом утримує підземних гризунів, що марнують своєю діяльністю естетичний вигляд галявин і газонів і підривають коріння домашніх рослин, за межами території земельних ділянок. 
Електронний засіб від кротів використовує надмірно розвинене почуття слуху і тактильні відчуття землерийних тварин, що дає їм здатність відчувати на відстані вібрацію землі. Ця якість дана кротам природою замість поганого зору. Прилад для відлякування кротів, змій генерує низькочастотні коливання, що поширюються по колу від засобу від кротів, змій і мурах на великій площі до 1500 кв.м. У лінійному вираженні боротьба з кротом може проводиться на ділянці на присадибній дачі, на городі в окружності радіусом 22 метра.

Пристрій для відлякування кротів лякає і дратує гризунів. Кроти починають рити підземні ходи в протилежному до джерела шуму напрямку в спробі піти якомога швидше. Змії в пошуках спокійного місця проживання, почнуть повзати, щоб влаштуватися в тихих, більш спокійних місцях, так що прилад працює і як відлякувач змій. 
Повне вигнання землерийних тварин і плазунів проявляється протягом 4 тижнів безперервного впливу з моменту установки і залежить від вологості, складу і щільності ґрунту. При цьому один комплект батарей прослужить до 10 місяців. Для запобігання повторного появи підземних шкідників, і лускатих, необхідно, щоб відлякувач кротів, змій і мурах працював цілодобово протягом теплої пори року. До настання перших заморозків або в разі ризику підтоплення, відлякувач слід викопати із землі.

Підготовка до роботи і установка

Відлякувач для кротів LS-997MR не вимагає складних підготовчих процедур і тривалого обслуговування.

 1. Відкрутіть захисну кришку проти годинникової стрілки.
 2. Вийміть батарейний відсік і вставте 4 алкалайнові батарейки, враховуючи полярність. Якщо елементи живлення встановлені правильно, Ви протягом 20 секунд ви почуєте голос тієї першої вібрації. Чим зручний засіб від кротів, так це можливістю перевірки працездатності – пристрій функціонує в настільки звичному для нас звуковому діапазоні.
 3. Помістіть назад батарейний відсік і затягніть верхню кришку для забезпечення захисту засобу від кротів від природних опадів.
 4. Для заміни елементів живлення просто повторіть кроки 1-3 і Ваш відлякувач змій і кротів LS-997MR буде працювати цілодобово!
 5. Після установки батарей зробіть твердим предметом циліндрове поглиблення в грунті.
 6. Вставте засіб проти кротів в шар грунту до рифленої насічки. При цьому кришка повинна залишитися на висоті близько 5 см над землею. Але це не обов'язкова умова, допускається занурити прилад для відлякування кротів практично нарівні з поверхні грунту. У варіанті з виступаючим пристроєм, слід передбачити, щоб діти не зачепилися за біганиною або грою або не пошкодити засіб від кротів газонокосаркою. А в втопленому положенні встановіть поруч кілочок, щоб через кілька місяців знайти антикріт для перевірки і заміни джерел живлення.
 7. Для підвищення ККД передачі вібрацій в довколишні шари грунту, необхідно заздалегідь провести елементарний аналіз щільності, структури і пухкості грунту. Якщо грунт м'який, наприклад після перекопування, то можливо доведеться ущільнити грунт навколо циліндричного корпусу відлякувача або навпаки акуратно вставити пристрій в ямку і м'яко присипати землею з невеликим натисканням на шар грунту зверху. Не забивайте прилад в грунт і не використовуйте молоток, щоб не вивести відлякувач кротів з ладу.
Особливості та переваги

Розміщуйте електронний відлякувач для кротів в місцях найбільшої активності кротів, що легко виявити по місцях виходу гризунів назовні. Також на них може відреагувати домашня собака. 
Якщо на ділянці землі розташовані колодязі, рови, льохи, споруди – штучні або природні поглиблення, необхідно використовувати декілька приладів, що перекривають ці зони і споруди з усіх боків. В іншому випадку вібрації, що випромінюються будуть перериватися і не досягати мети. 
Ефективний радіус дії сильно залежить від типу грунту: сухий, піщаний або торф'яний грунт погано проводить вібрацію і тому іноді потрібні два засоби від кротів. Волога глина відмінно передає коливання. 
Не очікуйте швидкого ефекту. Пристрій для відлякування кротів має залишатися включеним безперервно протягом не менше 7 днів, щоб земляні гризуни почали залишати дільницю.

Відлякувач кротів Leaven LS-997MR вигідно відрізняється наступними перевагами:

 • водонепроникна кришка;
 • оболонка захищає відлякувач від корозії і механічних пошкоджень;
 • захищений від природних явищ і продовжує функціонувати при дощі і тумані;
 • працює до 10 місяців від одного комплекту батарей;
 • немає потреби в технічному обслуговуванні;
 • виганяє цілий ряд підземних гризунів: кроти, земляні білки, а також землерийки, полівки, миші і ховрахи.

 

Тип корпусу металевий
Площа дії 1500 кв.м
Радіус дії 22 м
Тип вібратора мотор з ексцентриком
Частота вібрації н/д
Тривалість вібрації 1.5-3.5 с
Циклічність вібрації 15-75 с
Висувна каретка є
Тип живлення батарейка "D"
Кількість батарейок 4 шт.
Середній ресурс батарейок ~10 міс.
Точна вага 400 г
Гарантія 12 міс.
Информация для заказа
 • Цена: 900 грн.